Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 320/65 R18 119D

Vredestein

Vredestein Traxion 65320/65 R18 119D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
320
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344695

Највисока цена:  688,4 €

Цена по парче

688,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот