Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion + 580/70 R38 155D

Vredestein

Vredestein Traxion +580/70 R38 155D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692276972

Највисока цена:  2.174,8 €

Цена по парче

2.174,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  126,89 €

Назад кон врвот