Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion + 480/70 R24 138D

Vredestein

Vredestein Traxion +480/70 R24 138D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
138
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692276798

Највисока цена:  1.259,2 €

Цена по парче

1.259,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот