Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion + 360/70 R24 122D

Vredestein

Vredestein Traxion +360/70 R24 122D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692276743

Највисока цена:  650,7 €

Цена по парче

650,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот