Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion + 320/70 R24 116D

Vredestein

Vredestein Traxion +320/70 R24 116D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692276712

Највисока цена:  585,9 €

Цена по парче

585,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот