Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 165/65 R14 79T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692290688
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  52,7 €

Цена по парче

52,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот