Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 6.40 R13 87S

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic6.40 R13 87S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.40
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  358,3 €

Цена по парче

358,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот