Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 205/70 R15 96V

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic205/70 R15 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692073908
Оценки од купувачи:

Највисока цена: 

Назад кон врвот