Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 185/80 R15 91H

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic185/80 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  349,1 €

Цена по парче

349,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот