Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 165/80 R15 86H

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic165/80 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  311,1 €

Цена по парче

311,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот