Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPRINT+ 255/40 ZR17 98Y

Vredestein

Vredestein SPRINT+255/40 ZR17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692353857
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  147,4 €

Цена по парче

147,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот