Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPRINT+ 215/50 ZR15 88W

Vredestein

Vredestein SPRINT+215/50 ZR15 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692350962
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  247,2 €

Цена по парче

247,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот