Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPRINT+ 205/55 ZR15 88W

Vredestein

Vredestein SPRINT+205/55 ZR15 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692353710
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  144,5 €

Цена по парче

144,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот