Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPRINT+ 195/60 R15 88V

Vredestein

Vredestein SPRINT+195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692353659
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3 €

Назад кон врвот