Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 205/50 R16 87V

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692261251
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  109,3 €

Цена по парче

109,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот