Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 195/55 R16 91V

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692353628
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  126,1 €

Цена по парче

126,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот