Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 195/50 R15 82V

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692273537
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  165,5 €

Цена по парче

165,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  63,05 €

Назад кон врвот