Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 185/65 R15 92V

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5185/65 R15 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692574498
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  76 €

Цена по парче

76 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,76 €

Назад кон врвот