Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 175/60 R15 81H

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692275449
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  85 €

Цена по парче

85 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот