Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 165/60 R14 75H

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692273261
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  54,4 €

Цена по парче

54,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот