Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 205/65 R15 99T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5205/65 R15 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692313356
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  82,5 €

Цена по парче

82,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот