Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 205/55 R16 91H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692350917
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  73,5 €

Цена по парче

73,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот