Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 195/60 R15 88H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297922
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  104,5 €

Цена по парче

104,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот