Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 185/60 R16 86H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692338342
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  78,3 €

Цена по парче

78,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот