Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 185/55 R15 86H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692312991
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  80 €

Цена по парче

80 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот