Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 175/70 R13 82T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692313677
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот