Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 165/65 R14 79T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692313493
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  65,4 €

Цена по парче

65,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,3 €

Назад кон врвот