Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 285/45 R21 113Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro285/45 R21 113Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692736544
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  312,4 €

Цена по парче

312,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот