Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 285/45 R20 112Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro285/45 R20 112Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692348082
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  216,5 €

Цена по парче

216,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот