Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 275/45 R21 110Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro275/45 R21 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692348037
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  239 €

Цена по парче

239 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,95 €

Назад кон врвот