Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 275/35 R19 100Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro275/35 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347979
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  220,1 €

Цена по парче

220,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот