Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 275/30 R20 97Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro275/30 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347962
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  207,6 €

Цена по парче

207,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот