Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 265/40 R21 105Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro265/40 R21 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347887
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  268,2 €

Цена по парче

268,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот