Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/55 R20 110Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/55 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347856
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  218,6 €

Цена по парче

218,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот