Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/50 R20 109Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/50 R20 109Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347818
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  196,7 €

Цена по парче

196,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот