Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 245/65 R17 111V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro245/65 R17 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347702
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  140,8 €

Цена по парче

140,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот