Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 245/45 R20 103V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro245/45 R20 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347689
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  201,9 €

Цена по парче

201,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,95 €

Назад кон врвот