Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 245/45 R18 100Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692349324
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  147,8 €

Цена по парче

147,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот