Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/55 R19 105W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347566
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  157,2 €

Цена по парче

157,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот