Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/50 R19 99V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/50 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347528
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  153,8 €

Цена по парче

153,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот