Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/45 R20 100W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/45 R20 100W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347504
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  183,4 €

Цена по парче

183,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот