Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/45 R17 97Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347474
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот