Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/55 R18 102V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/55 R18 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347399
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  138,8 €

Цена по парче

138,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот