Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/50 R17 98V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347368
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  126,8 €

Цена по парче

126,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот