Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/45 R17 94Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/45 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347313
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот