Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/40 R18 92Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347290
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот