Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/40 R18 92V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347283
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  108,3 €

Цена по парче

108,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот