Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/60 R17 100V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/60 R17 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  118,8 €

Цена по парче

118,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот