Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/50 R17 95Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/50 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347207
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  118,7 €

Цена по парче

118,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот