Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/40 R18 89Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/40 R18 89Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  138 €

Цена по парче

138 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот